SPANIELOWO - AGILITOWY ŚWIAT

Posty

Dog Olimpics!

Wypadałoby zacząć od usprawiedliwienia, to potem przejdziemy do nieco przyjemniejszej części wpisu. Bardzo się starałam pisać regularnie, niestety natłok obowiązków pokonał i mnie, i moją systematyczność. Mam ogromną nadzieję, że już niebawem, najpóźniej w ciągu miesiąca, wszystko się unormuje i znów Spanielice opanują Internety ;)

Dog Olimpics 2014, czyli olimpiada psich sportów. W moim ulubionym zawodowym mieście - Sopocie! Pojechaliśmy ogromną klubową ekipą. Sama impreza... Cud, miód i... medale! :D Ale o tym za chwilę ;) Organizacja na tip-top, wszystko odbywało się punktualnie co do minuty. Hala przepiękna, ciepła (!!!), bardzo fajnie wydzielone sektory dla zawodników. Torki były wyzwaniem iście olimpijskim, co mnie bardzo cieszyło, bo lubię ambitne wyzwania.
Zachwycona jestem tym, jak spisała się Echo. Fakt, pierwszego dnia zdziwiła Ją nawierzchnia (krzem?), nowe tunele i nowe strefki. Na początku była nieco niepewna, ale szybko się przekonała i biegała na 100% swoich możliwości. Bardzo dzielnie walczyła z niepewnością, starając się sprostać zadaniom. Między przebiegami relaksowała się klateczce i zbierała siły do kolejnych szaleństw. Ostatecznie Echo wybiegała 2 srebrne i jeden brązowy medal - TAK BARDZO pękam z dumy!
Kikunia też miała swoje 5min, a jakże! Atmosfera z jednej strony trochę Ją stłamsiła (tłum, emocje, hałasy...), a z drugiej dodała skrzydeł. Olimpijska atmosfera zrobiła jednak swoje i moja złota dziewczynka wybiegała w tuneliadzie, jedynej kategorii, w której startowała, ZŁOTO!!! Och, lepszego końca sportowej kariery Kiczałki wymarzyć sobie nie mogłam :)
Klubowe wyjazdy mają niesamowity klimat. Fajnie tak jest dopingować całej swojej ekipie, dzielić sukcesy drużyny i świętować wieczorami osiągnięcia. 
Wypad na Dog Olimpics zaliczamy do niezwykle udanych. Była to najfajniejsza psia impreza, na jakiej byłam w życiu! Pękam z dumy, bo obie Spanieliczki pokazały klasę i spisały się nie na medal, a na aż 4 :)

W niedalekiej przyszłości możecie się spodziewać filmo- i fotorelacji :) Tymczasem pozdrawiamy Was cieplutko!
GKE + M