SPANIELOWO - AGILITOWY ŚWIAT

Posty

Dobre wieści są… Dobre!

Ostatnio sporo całkiem pozytywnych rzeczy się wydarzyło! :) Myślę, że warto się nimi pochwalić.

1. Obóz!
Udało się! Dostałyśmy się na obóz agilitowy! Weee :D Obóz wyjątkowy, bo na wyspie! Wyobrażacie sobie? Toż to dopiero pełnia szczęścia! Agility i tyyyyyyle wody! Wszystko na raz, wszystko w jednym miejscu i tylko dla nas! Ach, to będą cuuuudne wakacje! Już się doczekać nie mogę :) Postanowiłam zrobić mały eksperyment. Jako, że dziennie odbywać się będą 3 treningi, postanowiłam podzielić je między Dziewczyny - ranny i wieczorny będzie dla Echo, środkowy dla Kiki. Kiczałka 3 treningów dziennie nie wydoli. A Echuszki, młodego organizmu, też nie chcę aż tak obciążać.

2. Kalendarze!
Nieskromnie przyznam, że akcja idzie nieźle :) Zainteresowanie jest spore, cały czas napływają jeszcze zamówienia. Bezdomniaczki już pomału korzystają! Ale im może poświęcę osobny wpis, jak już przyjdzie pora na solidniejsze podsumowanie ;)

3. Zawody mikołajkowe!
W tym roku urządziłyśmy sobie małą mikołajkową imprezę agilitową :) Jednym z elementów zabawy była agilitowa karuzela. Polegała ona na tym, że wokół palisady ustawione były hopeczki. Trzeba było je skakać w koło, a na hasło "ho ho ho!", należało zwinąć Psa na palisadę i zmienić kierunek biegu. To wcale nie było takie proste! Ale dałyśmy radę koncertowo i zajęłyśmy aż dwie podiumowe lokaty! Z Kiką byłyśmy 2gie, a z Echo 3cie :) Po cichu liczę na to, że jest to "wróżba" na nadchodzący sezon 2014, w którym mam nadzieję nieco powalczyć na zawodach z Echuszką :) A kto wie? Może nawet i z Kiką się gdzieś pokażę? :)

4. Zdrowie!
Ale o tym to na razie milczę. Więcej opowiem w okolicach czwartku :) Zdradzę Wam tylko, że jest dobrze! 

5. Konkurs!
W konkursie fotograficznym forum cockerowego zdjęci Kiczałki-Rudolfa zajęło drugie miejsce :D Wygrałyśmy kubeczek z tymże zdjęciem, hurra! Jak już go dostanę w swe łapska, pochwalimy się tutaj i samym zdjęciem, i nagrodą :)

Pozdrawiamy cieplutko!
GKE